Firma Sobora jest przedsiębiorstwem o bogatej tradycji, bo założona została już w 1981 roku. Ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji klasycznej odzieży damskiej, nasza stała obecność na polskim rynku, oraz ciągły rozwój techniczny firmy to efekty konsekwentnego realizowania postawionych sobie dawniej celów.

Staramy się tworzyć krawiectwo damskie na mistrzowskim poziomie. Robimy to z wyjątkową starannością, korzystając z doskonałych tkanin i dodatków dostarczanych przez najlepszych producentów, tworząc kreacje mogące zadowolić najbardziej wyrafinowane gusta. Każda sztuka wyprodukowanej odzieży poddawana jest dokładnej analizie, czy spełnia wysokie wymogi jakościowe będące cechą sztandarową firmy Sobora.

Produkty naszej firmy dostarczamy do ponad 100 renomowanych sklepów rozlokowanych na terenie całej Polski. Wieloletnią naszą specjalnością jest szycie odzieży korporacyjnej dla wielu znanych marek.

Wybierając naszą firmę mogą Państwo być pewni, że każda współpraca z nami to jakość, obsługa i odzież na najwyższym poziomie.

Full Reviw on best bokkmakers by http://artbetting.net/
Download Premium Templates
Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net